Ieškome savanorio!

Savanorystės pagrindu grindžiama veikla laikoma vienu iš pilietinės visuomenės pagrindų. Pagrindinis savanorio tikslas – padėti kitiems, siekti visuomeninės naudos, bet ne asmeninės. Tai yra viena iš prigimtinių žmogaus savybių – padėti kitiems, kad pats galėtų jaustis laimingu.
Savanoriška veikla savanoriu teikia daug galimybių: padeda jaustis reikalingu, padeda įgyti vertingų įgūdžių ir savybių, naudingų realizuojant savo lūkesčius ar siekiant asmeninės karjeros, suteikia galimybę susirasti naujų draugų, leidžia išbandyti save naujose situacijose, skatina komunikabilumą, išmokstama bendrauti ir dirbti komandoje, suteikia neoficialaus ir neformalaus mokymosi galimybių, išmokstama valdyti krizines situacijas, įgaunama organizacinių įgūdžių, suteikia galimybę į pasaulį pažvelgti iš kitos perspektyvos.
Panemunių regioninio parko direkcija ieško pastiprinimo ir labai laukia savanorio (-ės). Jei Tau prie širdies gamta ir jos vertybės, domiesi kultūros paveldu ar nori prisidėti prie saugomų teritorijų veiklos – šis pasiūlymas būtent Tau! Naujos pažintys, akiračio plėtimas, įgūdžių tobulinimas, užsiėmimas mėgiama veikla, mūsų rekomendacija – tai tik keli savanoriškos veiklos pliusai.
Kiekvieną susidomėjusį kviečiame pranešti apie save tel.: 8 447 41723, el. paštu info@prpd.lt arba užsukti pas mus adresu Raseinių g. 2, Šilinės kaimas, Jurbarko r. 🙂

Translate \ Vertimas