Mažieji mūsų kaimynai

   Spalio 18 d. Panemunių regioninio parko darbuotojos Vaida Mozūraitienė ir  Greta Šulcaitė Veliuonoje esančioje Rašytojų giraitėje susitiko su Veliuonos Antano ir Jono Juškų jaunųjų miško bičiulių nariais. Čia vyko renginys „Mažieji kaimynai“. O kaimynų būna visokių. Kaimynais mes vadiname žmones gyvenančius, gretimam name. Šalia sėdintis vaikas yra suolo kaimynas. Bet kaimynais gali būti ne tik žmonės. Kaimynystėje lizdus suka paukščiai, įsikuria voveraitės, net vabaliukai, gyvenantys greta mūsų namų ar mokyklos, yra mūsų kaimynai. Tą popietę vaikai Rašytojų giraitėje ieškojo, kas gyvena greta mokyklos. Nors jau ruduo ir daugelis ruošiasi žiemai kiekvienas rado po kaimyną. Vieni matė žvirbliukus, kiti rado boružėles ir kitokius vabaliukus.

   Diena buvo šilta, krito spalvoti rudeniniai lapai. Ieškodami, kas gyvena greta, Jaunieji miško bičiuliai susipažino su giraitėje augančiais medžiais. Vėliau visi išmėgino rankos taiklumą – mėtėme kaštonus į medyje pakabintą krepšį. Užduotis atrodė nesunki, tačiau pasisekė ne kiekvienam. O lapų gražumas – geltoni, raudoni, rudi, kai kurie dar žali… Kaip jų neprisirinksi! Iš pririnktų lapų grįžę į klasę visi darė nuostabius darbelius.

   Ruduo puikus laikas pasigrožėti gamta ir susipažinti su mažaisiais kaimynais, kurie gyvena greta mūsų.

Translate \ Vertimas