PRISIJUNK PRIE MŪSŲ

Mūsų įstaiga puiki vieta pažinti, išbandyti ir įgyvendinti savo idėjas. Daug žinių ir patirties gaus kiekvienas, kuris domisi biologija, aplinkosauga, istorija ar turizmu! Kviečiame pasimatuoti ir gido profesiją – galėsite patys vesti ekskursijas, teikti gido paslaugas ekspozicijoje, bendrauti su lankytojais ir pasakoti krašto istoriją.

KĄ GALIME PASIŪLYTI?

„Pasimatuoti“ profesiją

Neaišku, kokią profesiją rinktis ar galvojate apie keitimą? Savanorystė – išskirtinė galimybė ją išbandyti. Gido, ekologo ar kultūros paveldo specialisto ar reindžerio profesijos – pas mus!

Klientų aptarnavimo įgūdžiai

Galime pasiūlyti daug darbo su lankytojais patirties, kuri neabejotinai pravest ateityje. Dirbant lankytojų centre teiksite lankytojams informaciją, gido paslaugas ekspozicijoje, vesti edukacijas ar ekskursijas.

Įgyvendinti savo idėjas

Mielai priimame naujas idėjas ir padedame joms sužibėti! Galite organizuoti renginius, sukurti edukacijas, savo fotoalbumą ar straipsnių rubriką mūsų svetainėje, atlikti stebėjimus ar pan. – padėsime įgyvendinti!

Patogus grafikas

Skirkite laiko savanorystei tiek, kiek patogu. Grafiką nustato pats savanoris – ar tai būtų 1 val. per dieną, ar 1 diena per savaitę. Be to, galima prisidėti ir nuotoliniu būdu.

Veiklos pagal kiekvieno poreikius

Parke – daugybė veiklų, tad veiksite, kas jums įdomu. Žygiuoti, teikti gido paslaugas, tvarkyti aplinką, fotografuoti, rašyti straipsnius, dalinti brošiūras ar organizuoti renginius – viską įgyvendinsime. 🙂

Pagalba ir palaikymas – šalia

Parko darbuotojai – savo srities specialistai. Visada paaiškins, pamokins, padės!