Veliuonos jaunųjų šaulių talka Šilinėje

2021 m. balandžio 21 d. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos jaunieji šauliai, vedami mokytojo ir būrelio vadovo Raimundo  Andrikio, atsiliepė į Panemunių regioninio parko direkcijos kvietimą prisidėti prie parko veiklų it tvarkymo savanorišku darbu.

Savanorystė – tai savo noru pasirinkta veikla, už kurią negaunamas finansinis atlygis ir yra naudinga visuomenei. Džiugu, kad vis daugiau žmonių prisideda prie visuomenės gerovės per savanorystę, neaplenkdami ir mūsų parko!

Trečiadienį, po pamokų,  jaunieji šauliai beveik 3 valandas skyrė parko gerovei kurti. Jie rinko kitų žmonių paliktas šiukšles Šilinės botaniniame draustinyje, kuriame yra ir vokiečių, žydų bei Lietuvos partizanų kapavietės. Taip per per šį draustinį veda ir Šilinės pažintinis takas. Taigi, kol vieni šiukšlina atėję į pažintinį taką, kiti savanoriškai jį sutvarko, kad lankytojams laikas gamtoje būtų kuo smagesnis.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojui už pagalbą ugdant sąmoningą krašto jaunimą. Ir jauniesiems šauliams už skirtą laiką ir pagalbą.

Translate \ Vertimas
Font Resize
Contrast